Wapwinkel blog

smartshop nieuws, iedere dag

390 kilo cocaïne komt niet aan op bestemming

DoorRedactie

jul 30, 2020 , , , ,
390 kilo wit poeder

Drugsvangst in de Rotterdamse haven: 390 kilo cocaïne. De douane heeft dinsdag tijdens een controle in de haven van Rotterdam een drugsvangst gedaan. Er werd 390 kilo cocaïne in een container gevonden. De waarde van de drugs is 29 miljoen euro.

Cocaïne tussen cacaobonen

De cocaïne zat verstopt in zakken tussen de daarin verpakte cacaobonen. Het schip was vertrokken vanuit de Bahama’s en voer richting Antwerpen. De container was bestemd voor een bedrijf in Zwitserland. Het Openbaar Ministerie meldt dat dit bedrijf vermoedelijk niets met de drugssmokkel te maken heeft.

Vernietigd

De drugsvangst is inmiddels vernietigd. De zaak wordt verder onderzocht.

Redactie

De redactie van dit blog speurt het internet af op zoek naar interessante nieuwtjes en wetenswaardigheden inzake (smart)drugs. Al het nieuws over headshops en smartshops, drugscrime, nieuwe ontwikkelingen en nieuwe producten op de markt. We volgen de nieuwste trends en brengen het nieuws met een grote knipoog.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *