Wapwinkel blog

smartshop nieuws, iedere dag

Douane onderschept 497 kilo cocaïne in haven van Vlissingen

mei 24, 2024
In Vlissingen werd 500 kilo coke tussen de bananen gevonden

Tijdens een controle in de haven van Vlissingen heeft de Douane op zaterdag 18 mei 497 kilo cocaïne onderschept. De drugs, met een geschatte straatwaarde van ruim 37 miljoen euro, waren verstopt in een lading bananen afkomstig uit Ecuador. Dankzij de samenwerking met de Politie en de Koninklijke Marechaussee kon de Douane de veiligheid en bewaking van het havengebied waarborgen.

Onschuldig bedrijf

De cocaïne was onderweg naar een bedrijf in Duitsland, dat vermoedelijk niets met de smokkel te maken heeft. De verdovende middelen zijn zaterdag vernietigd door het Team Bijzondere Bijstand van de Douane, waarmee een significante hoeveelheid drugs uit de illegale handel is gehaald.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en ontwikkelingen over drugsvangsten en havencontroles door ons blog te volgen.