Wapwinkel blog

smartshop nieuws, iedere dag

Man kan 10K niet verantwoorden

DoorRedactie

jul 9, 2021 , , ,
euros

Een 22-jarige man uit Schijf is dinsdagavond 6 juli op de Bergsebaan aangehouden. Hij bleek onder invloed van drugs achter het stuur te zitten.

Grote pupillen

De man werd ter controle aan de kant gezet en het viel de dienders direct op dat zijn pupillen enorm groot waren. Daarop werd er een indicatieve drugstest bij hem afgenomen. Die gaf aan dat de verdachte mogelijk onder invloed van THC en cocaïne was.
In zijn auto bleken gebruikershoeveelheden wiet en cocaïne te liggen. Ook had de verdachte ruim 10.000 euro op zak. Hij had geen goede verklaring waar het geld vandaan kwam. Daarop is hij aangehouden voor rijden onder invloed en witwassen. Het geld en de drugs zijn in beslag genomen.

Bron: politie.nl

Redactie

De redactie van dit blog speurt het internet af op zoek naar interessante nieuwtjes en wetenswaardigheden inzake (smart)drugs. Al het nieuws over headshops en smartshops, drugscrime, nieuwe ontwikkelingen en nieuwe producten op de markt. We volgen de nieuwste trends en brengen het nieuws met een grote knipoog.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *